×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نقش منابع هوشمند درمديريت دانش
پدیدآورندگان : مائده قيصري حسن آبادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين همايش ملي مهندسي مديريت كسب و كار
خلاصه : مديريت دانش به عنوان يك متدلوژي براي توليد, حفظ وبهره برداري ازتمام امكانات, مجموعه عظيمي ازدانش است كه .( هرسازماني در فعاليت هاي روزانه خود از آن سود مي جويد(استوارت وويگ 1997دريك محيط مديريتي ازنظرمفهومي, عوامل هوشمندبه عنوان موجوديت هايي تعريف مي شوند كه قادر هستند معناي يك وضعيت معين را درك كنند و موقعيت شناس باشند و برطبق پايه اي از دستورالعمل هاو راهكارها عمل نمايند.( (روسل ونروي 1995 در حقيقت تيم ها مي توانند تركيب موثري از عوامل هوشمند را گردهم اورند و مجموعه مناسبي از دانش, اطلاعات, مهارت ها و ارائه راه حل ها را در خصوص مشكلات و مسائل غيرقابل پيش بيني دارا باشند كيفيت نتايج انها به اين امربستگي دارد كه به چه اندازه دانش افراد مي تواند در بين عوامل هوشمند جريا ن پيدا نمايد.(فوندراسپك واسپيچ( كروت 1997 ,ويگ 1995 با توجه به اينكه مديريت دانش با عوامل هوشمند, تكنولوژي اطلاعات و سيستم هاي حمايت از تصميمات استراتژيك ارتباط دارد در مي بابيم كه هدف ان ارائه بينش موثري در خصوص كارايي مديريت دانش مي باشد.در اين مقاله هدف بررسي چگونگي تاثير عوامل هوشمند بر ميزان دانش و اطلاعات تخصصي كارمندان و مديران سازمان ها مي باشد و به طور كلي منابع هوشمند در نشر و انتشار دانش و به روز شدن ان نقشي داشته است؟ نتايج بدست امده از اين تحقيق حاصل مطالعات كتابخانه اي و ميداني (پرسشنامه اي) مي باشد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EBM01-EBM01_142.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/5/7
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/17
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.