×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: سنتز نانو ذرات گرافن و شناسايي خواص و كاربردهاي آن
پدیدآورندگان : جعفر نصيري مهر (پديدآور)
افسانه شهبازي (پديدآور)
زينب سلحشور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس ملي و اولين كنفرانس بين المللي پژوهش هاي كاربردي در علوم شيمي و مهندسي شيمي و سومين كنفرانس ملي و اولين كنفرانس بين المللي پژوهش هاي كاربردي در زيست شناسي
خلاصه : گرافن ماده دو بعدي از مواد كربني است كه به صورت شبكه اي شش ضلعي تشكيل شده است كه با توجه به اينكه ويژگي هاي كه اين نانو ذرات دارد مثل خواص مكانيكي حرارتي، الكتريكي و اپتيكي بي نظير آن يكي از جالب ترين سوژه هاي دنياي فناوري تبديل كرده است باتوجه به تحقياقت پيشين نانو ذرات گرافن در تجهيزات الكتريكي، در باطري و خازن به عنوان ذخيره انرژي سنسورها و محيط زيست از گرافن به عنوان يك نانو ماده براي حذف آلاينده اي آب و هوا كاربرد دارد هدف از اين مقاله مروري ارائه پيشرفتهاي علمي بدست مده از در زمينه نانو ذرات گرافن است و همچنين روشهاي مختلف سنتز نانو ذرات گرافن و مزاياي و معايبي كه اين روشها داشتند و همچنين خواص و كاربردهاي نانو ذرات گرافن مورد بررسي قرار گرفته است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CBGCONF03-CBGCONF03_012.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/8
تاریخ تغییر رکورد : 1396/8/29
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.