×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تبيين موانع خرد موجود در بهبود فضاي كسب و كار
پدیدآورندگان : مريم حميدي املشي (پديدآور)
حسنعلي آقاجاني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : همايش بين المللي مديريت
خلاصه : منظور از فضاي كسب و كار، عوامل موثر بر عملكرد واحدهاي اقتصادي مانند كيفيت دستگاه هاي حاكميت، ثبات قوانين و مقررات، كيفيت زيرساخت ها و ... است كه تغيير دادن آنها فراتر از اختيارات و قدرت مديران بنگاه هاي اقتصادي است. در سايه اين راهبرد است كه ميتوان به رشد بخشخصوصي واقعي در كشور و رقابتي تر شدن محيط كسب و كار و شفاف شدن آن اميد بست. در مقالهحاضر، با هدف تبيين موانع بهبود فضاي كسب و كار، ضمن معرفي فضاي كسب و كار، به بررسي بهبود فضاي كسب و كار پرداخته و همچنين موانع بهبود فضاي كسب و كار را از جنبه ي خرد مورد بررسيقرار داديم و در نهايت نتيجه گيري نموديم كه موانع خرد بهبود فضاي كسب و كار شامل ده حوزه مي باشد كه براي بهبود فضاي كسب و كار لازم است همه شاخصها به طور متوازن و با ثبات بهبود يافته و اين بهبودي براي كليه فعالان اقتصادي قابل درك باشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICOM01-ICOM01_0661.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/1/25
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/15
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.