×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: دانشگاه تهران
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۴برگ، ۱۴برگ برگزیده
خلاصه : نامه رضا حکمت رئیس مجلس شورای ملی به محمد ساعد نخست وزیر مبنی بر تصویب بودجه تفصیلی سال ۱۳۲۸ دانشگاه تهران به همراه ۱ نسخه از متن بودجه مذکور و یک نسخه صورت دیون دانشگاه تهران/ نامه و کنترل آل بویه رئیس دانشگاه تهران به اداره کل بودجه راجع به دستمزد معوقه کارگران فنی دانشگاه و نامه وزیر دارایی به کمیسیون بودجه مجلس شورای ملی مبنی بر تقاضای پرداخت دستمزد کارگران فنی دانشگاه به همراه نامه رئیس اداره کمیسیونها و شعب به دفتر نخست وزیری در خصوص تقاضای فوق
شناسه : 990244
تاریخ ایجاد رکورد : 1290/9/29
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.