×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: عوامل مؤثر اعتماد اجتماعي به مديريت شهري در شهرستان گچساران
پدیدآورندگان : سيدسجاد تقوي دهاقاني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : نخستين همايش بين المللي جامع مديريت ايران
خلاصه : بسياري از پژوهشگران و صاحب نظران اجتماعي بر اهميت اعتماد در جامعه تأكيد نموده اند؛ مديريت شهري و به معناي خاص شهرداري به عنوان يكي از بزرگترين سازمان هاي اجتماعي هنگامي مي تواند از كارايي و بهره وري بيشتري برخوردار باشد. كه اعتماد شهروندان را به عنوان سرمايه اجتماعي و معنوي كسب كند و از آن در مسير اهداف سازماني و توسعه شهري استفاده نمايد. مسأله اصلي كه در اين تحقيق به آن پرداخته مي شود اعتماد شهروندان گچساران به حوزه مديريت شهري (مديران و كاركنان شهرداري و عملكرد شهرداري گچساران) است. جمعيت آماري تحقيق شامل شهروندان بالاي 18 سال ساكن در شهر گچساران است. حجم نمونه آماري 400 نفر است كه با استفاده از روش نمونه گيري خوشه اي متناسب با حجم انتخاب شده اند. نتايج تحقيق نشان مي دهد كه بطور كلي ميزان اعتماد شهروندان به مديريت شهري گچساران در سطح پاييني است. نتايج همچنين نشان داد كه پاسخگو بودن، وحدت هنجاري و وجود شفافيت سازماني در شهرداري از مهم ترين عوامل تغيير مثبت و ارتقاي سطح اعتماد شهروندان گچساران به مديريت شهري گچساران است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-IUMC01-IUMC01_078.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/5/9
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.