×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي اوضاع اجتماعي دوره سلجوقيان
پدیدآورندگان : علي رحماني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش ملي پژوهش هاي نوين در حوزه علوم انساني و مطالعات اجتماعي ايران
خلاصه : تسلط گران سياسي بر پهنه ي ايران زمين هر چند خود ارائه گر فرهنگي خاص و بينش اجتماعي و قومي خاصي بودند وليبا در نظر گرفتن توانمندي بالقوه ايرانيان و عليرغم شكست هاي عمده اي كه در اثر مواجهات متعدد گريبانگير آنان مي شدپويايي فرهنگ و بينش و تعقل ايراني كمافي السابق با قدرت شگرفي در پستوي خرابه هاي بوجود آمده نظامي به حيات باعزت و عظمت خويش ادامه ميداد، دودمانهاي استيلاگر خارجي جهت سامان دهي اوضاع بعد از پيروزي احتياج به جمعايراني داشتند اينگونه است كه در مطالعات تاريخي گذرا وغير حرفه اي نيز در فرايندي نمادين به نامهاي شخصيت هايبزرگ ايراني كه هر كدام ازآنها نقشي اساسي در جرايانات زمان خودشان داشتند بر مي خوريم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-SHCONF02-SHCONF02_083.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/9/25
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.