×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي مديريت دانش در سازمانها
پدیدآورندگان : سعيد شيراوندي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي آينده پژوهي، علوم انساني و امنيت اجتماعي
خلاصه : در مطالعات مديريتي ، مديريت دانش سازماني مفهومي جديد و ابداعي مي باشد كه اغلب در پروژه هاي داخل كشور چندان مورد توجه قرار نگرفته است .از همين روتحقيق حاضر با هدف بررسي و تبيين ضرورت ها، كاركردها و الگوهاي مربوط به اين مفهوم در سازمان ها انجام شده است. مديريت دانش سازماني بر مبناي دسته بندي دانش به انواع دانش آشكار و دانش پنهان تعريف مي شود و مديريت دانش بيان مي كند كه سازمان چه دانشي را، با چه عمقي، از چه منبعي و از چه طريقي برايپشتيباني از برنامه هاي خود بايستي كسب نمايد. روش پژوهش اسنادي و كتابخانه اي است و اطلاعات مورد نياز از آرشيو رسمي مراكز معتبري گرفته شده است.. امروزه علاقه مندي فزاينده اي به حوزه مديريت دانش در سازمانها و محافل علمي وجود دارد .به دليل تازه بودن اين مساله، ضعف مديريت دانش در سازمانها احساس مي شود .در همين راستا مقاله حاضربه تحليل و ارزيابي مديريت دانش در سازمانها مي پردازد .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-FHSAROLP01-FHSAROLP01_744.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/8/17
تاریخ تغییر رکورد : 1396/8/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.