×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ساختار سازماني و ارتباط آن باخلاقيت و نوآوري در سازمانها
پدیدآورندگان : موسي الرضا قنبري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي مديريت استراتژيك پروژه ها
خلاصه : در بررسي و نقد و نظر پيرامون عملكرد سازمان كشورهاي در حال توسعه و از جمله ايران، صاحبنظران عوامل متعددي را به عنوان علل ناكاميها برشمرده اند كه از جمله مي توان به ساختار سازماني اشاره كرد در واقع بسياري معتقدند كاميابي ها و ناكامي سازمان ها را بايد در ساختار سازماني جستجو نمود. ساختار سازمان مهمترين نقش را در كاركرد اثر بخش سازمانهاي امروزي ايفا مي كند. با توجه به نقش و ا هميت ساختار بر كاركرد اثر بخش سازمانها، تعيين اينكه ساختار سازمان جه بايد باشد امري ضروري مي نمايد. اما سياستها و تدابير مديريت منابع انساني نيز سهم زيادي در خلق و رشد دارايي هاي سازمان خواهد داشت در چنين حوزه اي بايستي شرايطي فراهم شود كه كاركنان زودتر بيشر يادبگيرند و با استفاده از منابع دانش و ا نگيزه آفريني، خلاقيت ها و نوآوري هاي انفرادي يا تيمي خود را صرف بهبود در فرآيندهاي داخلي سازمان كنند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICSPM02-ICSPM02_020.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/1/27
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/26
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.