×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تحليل ارتعاشات پوسته هاي استوانه اي تقويت شده غوطه ور
پدیدآورندگان : غيور، مصطفي (پديدآور)
رضا روستايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : ديناميك و ارتعاشات
وضعیت نشر : چهاردهمين كنفرانس سالانه مهندسي مكانيك
خلاصه : دراين تحقيق ابتدا به بررسي ارتعاشات آزاد پوسته هاي استوانه اي پرداخته شده و سپس تاثير هر يك از عوامل رينگ تقويت كننده ، فشار خارجي و سيال پيرامون بر روي فركانس طبيعي پوسته بيان مي شود، آنگاه يك مدل را توسط نرم افزار ANSYS تحليل كرده ونتايج حاصل را با نتايج عملي مقايسه مي كنيم، سرانجام پس از اطمينان از نتايج حاصل، بدنه فشاز يك زير دريايي السابحات به عنوان كاري متفاوت تحليل شده است.فركانسهاي طبيعي و شكل مود ها بدست آمده و بعضي از آنها در پايان مقاله مورد بررسي قرار گرفته اند
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ISME14-ISME14_289.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1386/1/1
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.