×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارزيابي مديريت منابع انساني با استفاده از مدل بلوغ قابليت افراد در ستاد ويژه توسعه فناوري نانو
پدیدآورندگان : محمدجعفر اميني (پديدآور)
عباس افرازه (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دهمين كنفرانس بين المللي مهندسي صنايع
خلاصه : منابع انساني كارآمد و پرانگيزه در افزايش اثر بخشي هر سازمان نقش مهم و اساسي ايفا مي كند. شناخت چالش هاي موجود و عوامل موثر بر مديريت منابع انساني مي تواند مديران را در پيشرفت و بهبود بهره وري منابع انساني ياري دهد. بر اساس پژوهشهاي انجام گرفته عوامل مختلفي بر مديريت منابع انساني موثر مي باشند كه اين عوامل بسته به شرايط محيط و سازمان متفاوت است. در پروژه پيش رو با بررسي مدلهاي مختلف مديريت منابع انساني با الگوي بلوغ قابليت افراد به مزيت و سودمندي اين مدل نسبت به ساير الگوهاي مطرح شده خواهيم پرداخت. در ادامه به منظور ارزيابي سطح بلوغ قابليتهاي افراد در بخش دولتي ايران،ستاد ويژه توسعه فناوري نانو را به عنوان مدل در نظر گرفته و براساس الگوي P-cmm به تجزيه و تحليل داده هاي جمع آوري از طريق پرسشنامه بدست آمده ، خواهيم پرداخت. در پايان اين پروژه با توجه به اين كه بخش دولتي ايران در اين زمينه فعاليت چشمگيري نداشته، به اين نتيجه ميرسيم كه در سطح پايين اين الگو قرار داشته و بسياري از فرايندهاي مرتبط نهادينهسازي نشده اند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-IIEC10-IIEC10_169.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/6/10
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/1
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.