×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كامپوزيت گرافن/نانوميله اكسيدنيكل
پدیدآورندگان : فاطمه زهرائي (پديدآور)
كورش رحيمي (پديدآور)
احمد يزداني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : كنفرانس علوم و فناوري نانو
خلاصه : در اين مطالعه،كامپوزيت گرافن(كم لايه با كيفيت بالا) /نانوميله اكسيدنيكل ( GNC ) به روش سولووترمال سنتز شد . پوسته كردن گرافيت در فاز محلول در N- متيل-پيروليدن (NMP) انجام و حضور گرافن چند لايه توسط طيف سنجي رامان تصديق شده است. اكسيدنيكل و كامپوزيت گرافن/نانوميله اكسيدنيكل از طريق پراش اشعه ايكس (XRD) مشخصه يابي شدند. درصد بلورينگي و اندازه ذره از XRD مربوط به كامپوزيت گرافن/اكسيدنيكل به ترتيب 66 ٪ و 15.2 نانومتر و براي نانوميله هاي اكسيدنيكل به ترتيب 77 ٪ و 86.4 نانومتر به دست آمده است .تصوير ميكروسكوپ الكتروني انتشار ميدان (FESEM)، نانوميله هاي اكسيدنيكل با قطر متوسط 35 نانومتر و طولي در حدود 100 نانومتر را بر روي گرافن نشان داده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NANOG01-NANOG01_072.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/10/12
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/6
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.