×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثير نوع بافل در عملكرد مبدل حرارتي پوسته لوله
پدیدآورندگان : ميثاق سبيلي (پديدآور)
مسعود خالقي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس سراسري دانش و فناوري مهندسي مكانيك و برق ايران
خلاصه : به منظور غلبه بر معايب عملكرد مبدل حرارتي پوسته لوله با بافل هاي قطاعي مرسوم، جريان در سمت پوسته به صورت سه بعدي در يك مبدل حرارتي پوسته لوله با نرم افزار فلو نت شبيه سازي مي شود. سه مدل: مبدل پوسته لوله با بافل قطاعي، مبدل پوسته لوله با بافل ديسكي و مبدل پوسته لوله با بافل قطاعي زاويه دار مورد بررسي قرار مي گيرد.در اين پروژه دو فاكتور انتقال حرارت و افت فشار مورد بررسي قرار مي گيرد. براي شبيه سازي جريان آشفته در اين هندسه از مدل k-e استفاده مي گردد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-DMECONF03-DMECONF03_043.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1397/2/21
تاریخ تغییر رکورد : 1397/3/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.