×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: فناوريهاي اجتماعي و توسعه سازمانها
پدیدآورندگان : آرمان احمدي زاد (پديدآور)
محمدرضا فتحي (پديدآور)
مريم ورمقاني (پديدآور)
سيدمجتبي داوودي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي مديريت و حسابداري
خلاصه : با ظهور فناوريهاي اجتماعي، روابط انسانها در اينترنت شكل تازهاي به خود گرفته است. از آنجا كه بخش اصلي هر سازماني نيروي انساني آن است، امروزه سازمانها به دنبال افزايش تسلط بر فناوريهاي اجتماعي ميباشند تا بدين وسيله بر نيروي انساني خود تاثير گذارند و فرصتهاي بازارهاي جديد را بدست آورند. هدف از انجام اين پژوهش شناساييمزاياي استفاده از فناوريهاي اجتماعي، طبقهبندي سازمانها براساس منافع حاصل از فناوريهاي اجتماعي و چگونگي استفاده سازمانها از فناوريهاي اجتماعي ميباشد. پژوهش حاضر از نوع مروري است و اطلاعات آن از طريق جستجو درپايگاههاي الكترونيكي بدست آمده است. يافتههاي حاصل از اين مطالعه، وجود رابطه مثبت بين ايجاد يك شبكه مشاركت در فناوريهاي اجتماعي جهت منسجم ساختن آن با روند كار كاركنان و ارتقا عملكرد مالي يك سازمان و افزايش سهم بازار را نشان ميدهد. همچنين نتايج حاصل از اين مطالعه نشان ميدهد كه يكپارچهسازي فناوريهاي وب در جريانفرايند كار، موثرترين راه براي بدست آوردن موقعيت رقابتي يا شبكهمندتر شدن استفاده از فناوريهاي اجتماعي ميباشد و در ميان فناوريهاي اجتماعي، ابزار شبكههاي اجتماعي بيشترين تاثير را بر بهرهوري سازمانها دارد. با اين حال در صورتيكه سازماني به دنبال توسعه همه جانبه فعاليتهاي خود و رسيدن به نتايج چشمگيري باشد، بايد از تمامي ابزارهاي فناوريهاي اجتماعي استفاده نمايد نه فقط يكي از آنها.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MANAGECONF02-MANAGECONF02_0638.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/6/13
تاریخ تغییر رکورد : 1397/2/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.