×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اخلاق حرفه اي
پدیدآورندگان : لاله پيرواني (پديدآور)
مژگان اميريان زاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : نخستين همايش ملي الكترونيكي رويكردهاي كاربردي و پژوهشي در علوم انساني و مديريت
خلاصه : در دنياي سازماني كه مشخصه هاي آن تقليل نيروي انساني، انتظار افزايش بهره وري كارمندان و رقابت شديد در بازار مي باشد،هيچ جاي تعجبي ندارد كه بسياري از كارمندان احساس كنند تحت فشار قرار گرفته اند تا قانون شكني كرده و دست به كارهاي پرسش برانگيز بزنند. مديران و سازمان ها به روش هاي گوناگوني به اين مساله واكنش نشان مي دهند،آنها قوانين اخلاقي را آماده كرده و در بين كارمندان توزيع مي كنند تا بدين ترتيب آنها را هنگام روبرو شدن با دو راهي اخلاقي روشن كنند.بنا براين سادهترين انگاره در تعريف اخلاق حرفهاي ، مجموعه اي از اصول و استانداردهاي سلوك بشري است كه رفتار افراد و گروه ها را تعيين مي كند . هدف از پژوهش اخلاق حرفه اي مي باشد. روش تحقيق بصورت مطالعه كتابخانه اي، بارويكرد توصيفي- تفسيري مي باشد.نتايج بدست آمده نشان ميدهد كه اخلاق حرفه اي باعث تصحيح و تقويت انگيزش، ارتقاء مهارت، افزايش توان وتحول نگرش افراد مي شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCHM01-NCHM01_073.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/10/30
تاریخ تغییر رکورد : 1394/10/30
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.