×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارائه مدل رياضي افت هدكمباين با استفاده ازآناليز ابعادي
پدیدآورندگان : سيده ساناز جارالمسجد (پديدآور)
شمس اله عبداله پور (پديدآور)
ترحم مصري گندشمين (پديدآور)
مريم عباس قزويني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي مكانيزاسيون و فناوري هاي نوين در كشاورزي
خلاصه : گندم يك محصول استراتژيك است كه از آن به عنوان يكي از مهمترين محصولات كشاورزي ياد مي شود يكي ازضايعاتي كه همواره عملكرد نهايي توليد را كاهش ميدهد افت درمرحله برداشت است افت كمباين به افت طبيعي افت دماغه افت كوبش و جداسازي و افت كيفي تقسيم مي شود كه عمده تلفات به افت دماغه نسبت داده شده است افت دردماغه كمباين با ضربات شانه برش ارتفاع چرخ فلك نسبت به شانه برش سرعت محيطي چرخ فلك سرعت پيشروي عرض كار ارتفاع برش رطوبت محصول ارتفاع و تراكم محصول شدت تغذيه محصول و ... درارتباط است بيان معادله رفتاري كمباين بصورت رياضي اولين قدم دربهينه نمودن عملكرد كمباين براي حصول كمترين افت محسوب ميش ود دراغلب مطالعات مربوط به افت صرفا پاره اي از عوامل موثر براي بيان معادله رفتاري افت مورد استفاده قرارگرفته است كه با اين ترتيب معادله ارايه شده با واقعيت سنخيت نخواهد داشت يا به عبارتي درصدخطاي بالايي را به خود اختصاص خواهد داد به منظور كاهش خطا و نزديك شدن به واقعيت دراين مطالعه با اتخاذ روش تركيبي تئوري اناليز ابعادي وعملي ازمايشات مزرعه اي اقدام به حل مساله شد تا غالب عوامل موثر را شامل شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCAMNT01-NCAMNT01_129.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/10/12
تاریخ تغییر رکورد : 1391/10/12
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.