×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نيمه پنهاني مسيحيت
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : نشر المصطفي ، ، ۱۳۹۴
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : دانش پژوهان دوره ها ی کاردانی و کارشناسی و عموم مکلفان می توانند با مطالعه این کتاب، احکام مختلف را بشناسند؛ از اجتهاد و تقلید گرفته تا نماز، روزه، نگاه و ..... . مولف کتاب را با دو ویژگی ارائه کرده است: الف) متن این کتاب مطابق با فتاوای بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت آیه الله العظمی امام خمینی(ره) می باشد. ب) مواردی که فتوای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیه الله خامنه ای(مدظله العالی) با فتوای حضرت امام خمینی(ره) تفاوت دارد و نگارنده به آنها دست یافته است، در پاورقی ذکر شده است.
یادداشت :
/ استاد محمدحسین فلاح زاده
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 784693
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.