×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي نقش واسطه اي مديريت دانش در ارتباط بين عوامل تاثيرگذار بر عملكرد نوآورانه
پدیدآورندگان : محمد لگزيان (پديدآور)
علي اصغر صالحي مقدم (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي مديريت و مهندسي صنايع
خلاصه : امروزه مديريت دانش به عاملي مهم در توسعه اقتصاد ملي در عصر اطلاعات تبديل شده است. همچنين نوآوري بهعنوان فرآيندي كه بر اساس آن، علوم، فنون، مهارتهاوتوانايي هاي علمي و فني تحت مالكيت يا اختيار شركت و يا كشوردارنده آن به شركت يا كشوري كه متقاضي چنين دانش ها يا مهارتهايي است انتقال مي يابد، از طرفي امروزه اساسرقابت پذيري در اقتصاد جهاني، از منابع مادي به سمت دارايي هاي دانشي سوق داده شده است؛ به گونه ايكه دانش بهعنوان تنها منبع استراتژيك مزيت رقابتي شناخته مي شود. ازاين رو، كسبوكارهايي كه بتوانند دانش موجود در سازمانرا به شكلي مناسب در فرايندها، محصولات و خدمات به كار ببندند، نسبت به رقبا برتري نسبي خواهند داشت. در اينمطالعه مدل مفهومي نقش واسطه اي مديريت دانش در ارتباط بين عوامل تاثيرگذار بر عملكرد نوآورانه مورد بررسيقرار داده شده است. بدين منظور در ابتدا تعاملات اجتماعي، سپس خوشه هاي صنعتي و سپس عملكرد نوآورانه با نقشواسط مديريت دانش تشريح شده و نهايتا مدل مفهومي ارائه شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICMI02-ICMI02_058.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/26
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/30
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.