×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي كاربرد هاي نوين گرافن و گرافن اكسيد در كاربردهاي پزشكي مهندسي بافت ورهايش دارو
پدیدآورندگان : علي فضلي (پديدآور)
سعيد جمالي آشتياني (پديدآور)
مهدي شريف (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنگره سراسري فناوريهاي نوين ايران با هدف دستيابي به توسعه پايدار
خلاصه : در دهه اخير نانومواد مبتني بر گرافن به طور گسترده اي در زمينه هاي غيرپزشكي مورد بررسي قرارگرفته اند. علاوه بر آن به تازگي كاربرد اين نانومواد و كامپوزيت هاي آن رشد قابل توجهي در زمينه پزشكي داشته است. نانوذرات گرافن با توجه بهخواص سطح ويژه بالا، تجمع π-π و برهم كنش هاي آبگريزآن امكان بارگذاري دارو به ميزان بالايي را داشته و در صورت اصلاح مناسب مي تواند به عنوان يك گزينه بسيار عالي براي رهايش داروهاي ضد سرطان/ناقل ژن، حسگر زيستي، تصويربرداري زيستي، كاربردهاي ضد باكتريايي، كشت سلولي و مهندسي بافت مورداستفاده قرار گيرد. در اين مقاله ما به طور خلاصه پيشرفتها و تحولات اخير پيرامون استفاده از گرافن و گرافن اكسيد در كاربردهاي رهايش دارو، بيوپزشكي و مهندسي بافت را مورد بررسي قرار داده ايم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-SENACONF01-SENACONF01_517.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/1/25
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.