×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي رابطه بين مديريت دانش و مزيت رقابتي سازمانها
پدیدآورندگان : سعيد سعيدا اردكاني (پديدآور)
فرشيد ميرزاعليان (پديدآور)
حسين قاضوي (پديدآور)
اميررضا كنجكاو منفرد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش چالشهاي مديريت و رهبري در سازمانهاي ايراني
خلاصه : امروزه مديريت دانش به عنوان راهبردي براي بهبود رقابت پذيري سازماني به شمار مي آيد. در اين مقاله هدف شناسايي رابطه بين مديريت دانش و مزيت رقابتي شركت ها مي باشد. بدين منظور ادبيات موجود در مورد مديريت دانش و راهبردهاي تجاري مورد بررسي قرار گرفته و مفاهيم راهبردي و مديريت دانش ارائه شده است.علاوه بر اين راهبردهاي مديريت دانش نيز به راهبردهاي تجاري ارتباط داده شده است. نتايج اين تحقيق يك منبع اطلاعاتي مفيد براي كاربران ،كاركنان و و مديران بوده تا بتوانند تفكرات خود را در مورد مديريت دانش و منابع راهبردي شركت تغييردهند،علاوه بر اين يك روش عملي را در ايجاد نوآوري هاي مديريت دانش پيشنهاد مينمايد. اين نتايج نه تنها چارچوبي را براي فهم و درك مفاهيم راهبردي ارائه مي كند، بلكه به ما نشان مي دهد چگونه مي توانيم نتايج تجاري را از مديريت دانش به دست آوريم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CMPIO01-CMPIO01_055.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/2/6
تاریخ تغییر رکورد : 1389/2/6
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.