×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: احكام بانوان [منبع الكترونيكي](: مطابق با فتاواي مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي حاج شيخ يوسف صانعي (مد ظله العالي))
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : فقه الثقلين ، ، ۱۳۹۶
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی کوتاه: نوشته پیش رو شرح مختصر بر پاسخی است که فقیه محقق حضرت آیت الله العظمی صانعی (مدظله) در جواب به استفتایی که از محضر ایشان در مورد مراجعه مسلمانان و دولت های اسلامی به محاکم بین المللی صورت گرفته است، مرقوم فرموده اند و در آن علاوه بر پاسخ، به برخی از مدارک و مبانی نظریه خویش اشاره نموده اند. ما با بهره گیری از آن حکم، فرضی که فرد مسلمان در سرزمین غیر اسلامی زندگی می کند و جهت احقاق حقوق خویش ناگزیر از مراجعه به سیستم قضایی آن کشور است را بررسی نموده و جهت بهره مندی بیشتر محققان و آشنایی آنان به شرح این نظریه به ویژه در بخش هایی که همراه با آرای فقیهان دیگر صادر گردیده است، پرداخته ایم.
یادداشت :
/ موسسه فرهنگی - هنری فقه الثقلین
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 786790
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.