×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي گونه هاي اندميك و در معرض خطر وانقراض سه دره خان، نژ و دولاما و تاثير عوامل اكولوژيكي برروي آن
پدیدآورندگان : رقيه قناعت دوست (پديدآور)
محمدعلي رجامند (پديدآور)
عبداله حسن زاده قورت تپه (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش ملي تغيير اقليم و تاثير آن بر كشاورزي و محيط زيست
خلاصه : منطقه ي مورد مطالعه با وسعتي معادل 5307/3 هكتار و با مختصات جغرافيايي 37 درجه و 13 دقيقه تا 37 درجه و 23 دقيقه عرض شمالي و 45 درجه و 2 دقيقه تا 45 درجه و 13دقيقه طول شرقي در جنوب شهرستان اروميه قرارگرفته است منطقه داراي حداقل ارتفاع 1420 متر و حداكثر 2400 متر مي باشد اين منطقه شامل 250 گونه گياهي متعلق به 50 تيره و 170 جنس جنس، گون از تيره پروانه آساها با 13 گونه مي باشدشكلهاي زيستي عمده منطقه به صورت تروفيت و همي كريپتوفيت مي باشد بيشترين پراكنش جغرافيايي گياهان با 61/28 درصد مربوط به منطقه ايران ـ توراني است مهمترين عوامل اكولوژيكي موثر در تغيير پوشش گياهي منطقه مورد مطالعه جهت جغرافيايي ارتفاع، بافت خاك و شيب مي باشند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCCCIAE01-NCCCIAE01_062.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/6/6
تاریخ تغییر رکورد : 1390/6/6
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.