×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: عدم قطعيت در پردازش داده هاي جرياني
پدیدآورندگان : محمد قلمبردزفولي (پديدآور)
مصطفي سانيجي حق جو (پديدآور)
آرميتا كراچي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين همايش ملي مهندسي كامپيوتر و فناوري اطلاعات
خلاصه : عدم دقت ذاتي داده در بسياري از برنامه هاي كاربردي از جمله شبكه هاي حسگر و سيستم هاي رديابي اشيا باعث شده كه ما نيز عدم قطعيت مقادير را ناديده نگرفته و به عنوان يك مفهوم اساسي اوليه در سيستم پيشنهادي خود پشتيباني كنيم داده هاي جرياني و همين طور داده هاي احتمالاتي هريك بطور جداگانه مورد بررسي قرارگرفته اند در صورتي كه در بسياري از موارداين دو مفهوم با هم همراه بوده و بايد تواما مورد توجه قرار گيرند درنتيجه دراين مقاله قصد داريم نشان دهيم چطور مي توان يك سيستم مديريت جريان داده معمولي DSMS را گسترش داد بطوريكه عدم قطعيت داده را از ابتداي ورود به سيستم تا به دست امدن نتايج نهايي پرس وجوها مديريت كند پس ازمقدمه اي كوتاه در خصوص عدم قطعيت به ذكر برخي از برنامه هاي كاربردي مهمدر اين حوزه مي پردازيم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CEIC03-CEIC03_187.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/9/4
تاریخ تغییر رکورد : 1396/11/22
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.