×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: در مكنون(دره ناصري)
پدیدآورندگان : -1 محمد بن عبدالصبور قبلي خوئي تبريزي(ق 14) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : طب
وضعیت نشر : سال 1264
مشخصات فیزیکی : 23×16
یادداشت : ,آميخته ايست از روش قديم و جديد از پزشكي كه بدستور ميرزا آقاسي و به نام سلطان محمد شاه قاجار تأليف شده است. اين كتاب پس از مقدمه اي در معني طب و بيان اعضاي انساني شامل شش جزء بدين تفصيل مي باشد: اول:در قانون صحت. دوم:در تدابير نفسا(زني كه تازه زائيده است). سوم:در شرح امراض رئيسه باطنيه و علاج آنها. چهارم:در شرح امراض ظاهريه. پنجم:در تدابير مسمومين و مختنقين. ششم:در معرف مركبات دوائي., خط نسخ,عناوين و نشانيها شنگرف، پس از كتاب چند برگ است داراي فهرست موضوعات آن، جلد تيماج مشكي.
شناسه : oai:zakhair.net/09181
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.