×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: چگونگي مرمت آثار تاريخي
پدیدآورندگان : بابك مرادنژاد (پديدآور)
فرانك مرادنژاد (پديدآور)
فرزانه مرادنژاد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي معماري، مرمت، شهرسازي و محيط زيست پايدار
خلاصه : آثار تاريخي به آثار بجا مانده از گذشتگان گفته مي شود كه نمايانگر حركت انسان در طول تاريخ مي باشد كه با شناسايي آن زمينه شناخت هويت و خط حركت فرهنگي او ميسر مي گردد. حفظ آثار تاريخي براي يك ملت پشتوانه حيات فرهنگي در آينده خواهد بود پس ما بايد در حفظ و مرمت آثار تاريخي نهايت كار و تلاش خود را انجام دهيم. كه هدف مرمت نگهداري و آشكار نمودن ارزشهاي هنري و تاريخي آثار بوده و بر مبناي توجه به قطعات اصلي باقي مانده و شواهد از وضع اوليه آثار استوار مي باشد (حفظ اثر هنري و تاريخي).
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ARUES01-ARUES01_305.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/4/19
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/20
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.