×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: حذف تداخل در سيستم هاي CDMA چند آنتني با استفاده از پردازش فضا-زمان در فرستنده
پدیدآورندگان : وحيد طباطباوكيلي (پديدآور)
سيدمحمد رضوي زاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : مخابرات
وضعیت نشر : سيزدهيمن كنفرانس مهندسي برق ايران
خلاصه : دو مشكل مهم در سيستم هاي موبايل CDMA تداخل چند كاربره و تداخل چند مسيره ميباشند . روشهاي گوناگوني كه تاكنون براي غلبه بر اين مشكل ارائه شده اند، به علت پيچيدگي زياد و يا نياز به اطلاعات تمامي كاربران، اغلب براي استفاده در لينك بالا يعني از كاربران به سمت ايستگاه ثابت ميباشند . در چند سال اخير توجه محققين به سمت بهبود عملكرد و ظرفيت در لينك پايين معطوف گشته است . روشهاي مختلفي كه براي رسيدن به اين بهبود معرفي شده اند مبتني بر پردازش در استگاه ثابت هستند . اين مقاله نيز به معرفي يك روش پيش پردازشي جهت استفاده در لينك پايين سيستم هاي CDMA كه از چند آنتن در جهت ارسال بهره ميبرند، مي پردازد . روش پيشنهادي يك روش پردازشي فضا - زمان بوده و نشان داده مي شود كه داراي عملكرد بهتر نسبت به روشهاي قبلي كه پردازش هاي زماني و فضايي را جداگانه انجام مي دهند ميباشد .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICEE13-ICEE13_307.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1386/8/27
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.