×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بهبود طول عمر استفاده از پروتزهاي زانو
پدیدآورندگان : سعيد صحرانورد (پديدآور)
مهرداد خسروي (پديدآور)
كسري البرزي (پديدآور)
فاطمه هرندي زاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي پژوهش در علوم و تكنولوژي
خلاصه : در اين مقاله به عملكرد زانو و بهبود طول عمر استفاده از پروتز هاي زانو در مهندسي پزشكي مي پردازيم. عمر بيشتر مفاصل زانو كه امروزه از آن ها استفاده مي شود بين 02 51 سال است.از طرف ديگر احتمال بروز عوارض ديگري كه مي تواند بر روي سرنوشت يك مفصل زانو تأثير بگذارد هم هست،بطور مثال ممكن است در استخوان هاي اطراف يك مفصل مصنوعي ايجاد مي شود و اين عفونت موجب گردد تا پزشك جراح مفصل مصنوعي را زودتر از بدن بيمار خارج كند تا عفونت وي درمان شود و يا ممكن است بر اثر ضربات وارده به اندام استخوان هاي اطراف مفصل دچار شكستگي شده و مفصل زودتر موعد لق شده در اينمقاله به عملكرد مثبت و منفي پروتز زانو مي باشد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CRSTCONF01-CRSTCONF01_456.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/12/27
تاریخ تغییر رکورد : 1396/11/9
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.