×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي گونه هاي مهم در معرض انقراض خليج فارس پستانداران ولاك پشت ها
پدیدآورندگان : ابراهيم لطيفي (پديدآور)
عبدالله حسن زاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : همايش ملي تنوع زيستي و تاثير آن بر كشاورزي و محيط زيست
خلاصه : اهميت خليج فارس بيشتر به دليل ابزيان متنوع دريايي، معادن مختلف و خصوصاً منابع عظيم و پر اهميت نفت و گاز حوزه خليج فارس مي باشد. با بررسي هاي به عمل آمده خليج فارس محيط زيست ويا رفت وامد آبزيان متنوعي از جمله مجموعه اي از جلبك ها، بي مهرگان ، حدود 500 گونه ماهي ، چندين نوع لاكپشت ، حدود 60 گونه پرنده مختلف ، انواع جالبي از پستانداران دريايي مانند نهنگ ها (وال ها) ، گاو دريايي ، دولفينها و غيره مي باشد. كه از اين حيث پستانداران و لاكپشتها به شدت در معرض انقراض هستند و از سوي سازمان جهاني حفاظت از منابع طبيعيIUCN) تعابير حفاظتي اتخاذ گرديده است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NSBDIAE01-NSBDIAE01_114.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/6/9
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/11
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.