×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: راهكارهاي يكپارچگي و ايجاد ارتباط بين منابع داده اي صنعت بيمه و ساير سازمانها
پدیدآورندگان : عبدالخالق شرفي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس تخصصي بيمه الكترونيكي
خلاصه : در سالهاي اخير نقش فناوري اطلاعات در صنعت بيمه به عنوان وسيله اي براي رسيدن به اهداف تجاري و ايجاد مزيت رقابتي بسيار پررنگ تر گرديده است وجود حجم بالاي داده ها و اطلاعات در بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و شركتهاي بيمه نياز به يكپارچه سازي و مديريت داده ها را اشكارمي سازد سازمان ها براي رسيدن به اهداف فوق از رويكردهاي متنوعي از انبار داده اي در ديروز تا برنامه ريزي منابع سازمان در امروز بهره برده اند امروزه سازمانها حداقل 40 درصد ازبودجه فناوري اطلاعاتشان را براي يكپارچگي هزينه مي كنند يكپارچگي فرايند ايجاد ارتباط و انتقال اطلاعات بين برنامه ها براي كار با يكديگر به كمك واسط كاربر است اين برنامه ها برنامه هايي اند كه هرگز هدف آنها با يكدگير كاركردن نبوده است مسائل يكپارچگي در صنعت بيمه محدود به پردازش تراكنش و ذخيره آنها در بانك اطلاعاتي سازمان نمي گردد بلكه بصورت گسترده استفاده از پايگاههاي داده اي خارج از سازمان را نيز در بردارد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EICONFERENCE01-EICONFERENCE01_034.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/4/21
تاریخ تغییر رکورد : 1394/7/28
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.