×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي علل موثر در مشكلات اموزش انشا در پايه چهارم و پنجم مدارس ابتدايي شهر اسفراين در سال تحصيلي‭۱۳۸۳-۸۴ ‬
پدیدآورندگان : زهرا ايجادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

توصیفگر : نوشتن
انشا
خواندن
وضعیت نشر : علامه طباطبائي ، ، ‭۱۳۸۴‬
مشخصات فیزیکی : ‮‭۱۲۷‬ص.‬
خلاصه : هدف تحقیق: بررسی و شناخت دقیق عوامل موثر در مشکلات و موانع آموزش انشا در پایه چهارم و پنجم ابتدایی. پرسشهای تحقیق: شیوه تدریس معلم تا چه اندازه در ایجاد مشکلات آموزش انشا موثر است‭ ؟‬عدم درک مفاهیم املا و متون درس تا چه اندازه در مشکلات آموش انشا موقر است‭ ؟‬و.. روش تحقیق: توصیفی. جامعه آماری:‭ ۹۰ ‬نفر از معلمان شاغل رسمی پایه چهارم و پنجم دوره ابتدایی. نتیجه‌گیری و پیشنهادات: نتایج تحقیق همگی موید وجود موانع و مشکلاتی برای آموزش انشا در دانش آموزان ابتدای است. نمرات معلمان بع سمت زیاد گرایش دارد. به عبارت دیگر اکثر معلمان براین اعتقادند که شیوه تدریس معلم به میزان زیادی در مشکلات آموزش انشا موثر است در این پژوهش سعی شد با شناسایی این موانع راهکارهای برای برطرف نمودن آن ارائه گردد
یادداشت :
/زهرا ایجادی
؛استاد راهنما: فرخنده مفیدی
؛استاد مشاور: حسن ملکی
کتابنامه
شناسه : 68078
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/9/1
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.