×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: شناسايي و معرفي گونه هاي گون داروئي منطقه آذربايجان غربي
پدیدآورندگان : جعفر وحدت (پديدآور)
مهناز زاهدمنش (پديدآور)
ليلا حسن پور (پديدآور)
علي مختارزاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين همايش ملي تنوع زيستي و تاثير آن بر كشاورزي و محيط زيست
خلاصه : گون هاي چندساله متعلق به زرجنس Calycophysa مي باشد. گون هاي يك ساله ضمناختلاف مورفوژي كه با كليه گون هاي چندساله دارند زمان گل دهي آنها هميشه ماههاي اسفند و فروردين بوده كه جز سكسيون Poterium caprini هيچيك گل ندارند. تعدادي از گون ها در مناطق مرتفع و قلل كوهها رشد مي كنند و تعدادي در نقاط كم ارتفاع و در فلاتهاي كشور ادامه دارد. گون ها در طبيعيت بصورت جمعي يا بصورت عناصر همراه در تشكيل فرماسيون پوششي بصورت جوامع يا تيپ شركت مي نمايند. تعدادي از گون ها براساس آزمايشات صحرايي جزء گياهان مولد كتيرا مي باشند و در مطالعات تشريحي ساختمان ساقه مجاري ترشح كتيرا قابل توجه مي باشند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NSBDIAE02-NSBDIAE02_588.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/2/22
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/20
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.