×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [ديون بلامحل وزارت امور خارجه]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۳ برگ، ۱۳ برگ برگزيده
خلاصه : نامه‌اي از طرف عبدالله رياضي رئيس مجلس شوراي ملي به اميرعباس هويدا نخست‌وزير دائر به صورت ريز قسمتي از ديون بلامحل سال ۱۳۴۳ وزارت امور خارجه به پيوست ۵ نسخه از صورت مذكور و نيز نامه‌هايي از طرف وزير دارايي و نيز اسدالله يزدان‌پناه رئيس كميسيون بودجه (نماينده شهسوار) به رئيس مجلس شوراي ملي دائر بر اجراي تبصره ۷ قانون بودجه اصلاحي ديون بلامحل سال ۱۳۴۳ وزارت امور خارجه و همچنين يك نسخه صورت ريز ديون بلامحل بودجه سال ۱۳۴۳ وزارت امور خارجه به امضاي منوچهريان مدير كل امور خارجه
شناسه : 1069831
تاریخ ایجاد رکورد : 1292/10/9
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.