×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثير متقابل ساختارالكتروني نانوكامپوزيت گرافن /اكسيدنيكل
پدیدآورندگان : هانيه ظفركيش (پديدآور)
احمد يزداني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش ملي پژوهش هاي كاربردي در رياضي و فيزيك
خلاصه : هرچند رفتارالكتروني اكسيدنيكل درشكل گيري ساختارهاي متقابل كريستالي مغناطيسي ازگذشته مورد سوال بوده و ازحساسيت بالايي برخوردار مي باشد و تابع شرايط ازمايشگاهي و روش ساخت است اما به دليل فرايند اكسايش كاهش سريع و برگشت پذيري كاربرد وسيعي درساخت ابرخازن دارد شكل گيري نانوذرات NiO كه تابع روش ساخت مي باشد بصورت نانومكعب مي باشد كه اندازه وشكل آنها تاثير مستقيم برساختاركريستالي دارد كه دراين مقاله با توجه به شكل و توزيع ذرات مطالعه شده با ميكروسكوپ الكتروني گسيل ميداني FE-SEMساختاركريستالي اندازه گيري شده با XRD مكعبي مي باشد درطيف xRD هيچ پيكي مربوط به گرافن مشاهده نمي گردد و ورقه هاي گرافن روي ساختارمكعبي را پوشانده اند رفتاراپتيكي تركيب فوق و حوزه طول موج جذبي آن باطيف جذبي فرابنفش مرئي UV-Visible مشخصه يابي شده كه طيف جذبي داراي يك پيك در365nm نانومتر مربوط به NiO مي باشد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MATHPHY02-MATHPHY02_240.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/6/30
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.