×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي فرآيند مديريت ريسك در سازمانها
پدیدآورندگان : محمدرضا پورعلي (پديدآور)
متين معتمدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت
خلاصه : پيچيده ترين سازمانها، افزايش رقابت در بازار، پيشرفتهاي علم و تكنولوژي ، افزايش سرمايه گذاري ها و نوسان بسيار زياد درآمدها و هزينه ها عواملي هستند كه سازمانها را با انواع ريسك مواجه مي كنند. براي مقابله با ريسكها و كاهش احتمال وقوع و يا كم نمودن پيامدهاي آنها، مديريت ريسك ضروري است.امروزه مديريت رسيك راهكارهاي مناسب براي مقابله با ريسك ها و حوادثي كه ممكن است در يك سازمان رخ دهد، در نظر گرفته مي شو. اطلاعات بايد جامع و كامل باشد تا مديران را در امر تصميم گيري به درست عمل كنند. در صورت عدم توجه به مديريت ريسك ممكن ست خطراتي سازمان را تهديد نمايد. بنابراين در اين مقاله به بررسي فرآيند مديريت ريسك به صورت كتابخانه اي پرداخته شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MOCONF01-MOCONF01_1005.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/8/29
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.