×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كتابخانه تخصصي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس در يك نگاه
پدیدآورندگان : مرجان خالقي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان

توصیفگر : كتاب و كتابخواني‌
ارتباطات‌
وضعیت نشر : موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس
یادداشت :
كتابخانه تخصصي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس در يك نگاه مشخصات كتاب: ‌سرشناسه: مرجان خالقي عنوان و نام پديدآور:كتابخانه تخصصي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس در يك نگاه / مرجان خالقي مشخصات نشر: موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس.1398 مشخصات ظاهري:16ص موضوع: كتاب و كتابخواني موضوع:كتابخانه ديجيتالي ص: 1 عناوين اصلي كتاب شامل: اشاره؛ مقدمه:؛ شرايط عضويت:؛ بخش نشريات:؛ بخش جستجوي منابع:؛ سالن مطالعه:؛ پايان‌نامه‌ها:؛ مخزن كتابخانه:؛ ديگر امكانات كتابخانه:؛ نشاني:
شناسه : oai:ghbook.ir/bookid/15567
مکان :
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/11/12
تاریخ تغییر رکورد : 1398/11/12
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.