×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارتباط ميان مديريت سود و عملكرد شركتها
پدیدآورندگان : مهرداد قنبري (پديدآور)
زهرا نوري (پديدآور)
حسين عزيزي نژاد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين همايش ملي پژوهش هاي نوين در حوزه علوم انساني و مطالعات اجتماعي ايران
خلاصه : سود نقدي به عنوان يكي از شيوه هاي توزيع جريان نقدي بين مالكان از اهميت بالايي برخوردار است. شركتها ممكن است به دلايل متعددي اقدام به توزيع سود كنند. تيوري هاي پيام دهي توزيع سود نقدي را تبيين ميكنند. براساس اين تيوري ها، مديريت زماني اقدام به افزايش سود نقدي ميكند كه از سودآوري آتي شركت مطمين باشد. بنابراين، توزيع سود نقدي ميتواند حاوي پيام مثبتي از سودآوري آتي شركت باشد. هدف از اين تحقيق بررسي رابطه بين تخصص حسابرس در صنعت و مديريت واقعي سود و تاثير آن بر عملكرد عملياتي آتي شركت هاي داراي حسابرس متخصص صنعت و درگير در مديريت واقعي سود، بررسي مدل ارزيابي گوردون مي باشد. سياست تقسيم و استراتژي هاي طراحي آن از جمله وظايف مديريت مالي است كه تاثير قابل ملاحظه اي بر ساختار سرمايه شركت و قيمت گذاري سهام آن دارد . تبيين نظري مباني مرتبط با بحث، از موضوعات مورد نظر اين مجموعه است كه در تحقق اهداف استراتژيك مالي شركت سودمند است. براي نوشتن اين مقاله از روش كتابخانه اي و مروري استفاده شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-SHCONF03-SHCONF03_178.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/7/4
تاریخ تغییر رکورد : 1397/2/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.