×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تخمين عددي نيروي سرج وارد بر يك استوانه قائم با مقطع دايره تحت اثر برخورد امواج منظم به روش المان محدود
پدیدآورندگان : مهدي اردشيري لاجيمي (پديدآور)
كيوان صادقي (پديدآور)
رضا اژدري (پديدآور)
بهاره برملا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش ملي مهندسي عمران، شهرسازي و توسعه پايدار
خلاصه : درتحقيق حاضر معادله حاكم برمساله تفرق امواج پيرامون يك سيلندر قائم با مقطع دايره به روش المان محدود درسطح ازاد ميانگين مورد بررسي قرارگرفته است بافرض برقراري شرايط تئوري موج خطي و قرارگيري استوانه قائم درآب عميق نيروي سرج ناشي ازيك موج منظم بادامنه واحد برواحد طول استوانه مدور قائم بصورت عددي تخمين زده شده است براي اين منظور دامنه مسئله بااستفاده ازالمان هاي مستطيلي 9گرهي شبكه بندي شده است و معادلات انتگرالي بدست آمده به روش هاي عددي محاسبه شده اند نتايج حاصل بانتايج تحليلي حاصل ازتئوري مك كامي و فوكس مورد مقايسه قرارگرفته است و نتايج حاصل به كمك نرم افزار MATLAB ارايه شده است نتايج نشان ميدهد كه روش المان محدود روشي بسيار دقيق براي مساله مذكور بوده و دقت نتايج ارايه شده قابل قبول است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CIVILSD01-CIVILSD01_035.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/2/11
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/17
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.