×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي انواع حملات و ابزارهاي تست آسيب پذيري در شبكه
پدیدآورندگان : افشين سوزني (پديدآور)
بهار ابوطالبيان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب راهنما
چاپ
صاحب محتوا :

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات

توصیفگر : ارزيابي امنيتي
آسيب پذيري ها
سامانه هاي كنترل صنعتي
وضعیت نشر : تهران : مركز تحقيقات مخابرات ايران ، 1394
خلاصه : امنیت اطلاعات و ایمن سازی شبکه‌های از جمله موضوعاتی است که این روزها در کانون توجه تمامی سازمان‌ها و موسسات قرار گرفته شده است. در یک شبکه به منظور ارائه خدمات به کاربران‌، سرویس‌ها و پروتکل‌های متعددی نصب و پیکربندی می‌گردد. برخی از سرویس‌ها دارای استعداد لازم برای انواع حملات بوده و لازم است در مرحله اول و در زمان نصب و پیکربندی آنان‌، دقت لازم در خصوص رعایت مسائل ایمنی انجام و در مرحله دوم سعی گردد که از نصب سرویس‌ها و پروتکل‌های غیرضروری‌، اجتناب گردد. در این گزارش قصد داریم از این زاویه به مقوله امنیت اطلاعات و ایمن سازی شبکه‌ها پرداخته و با انواع حملاتی که امروزه متوجه شبکه‌ها است، بیشتر آشنا شویم. در ادامه انواع ابزارها برای جمع‌آوری اطلاعات در شبکه، کشف آسیب‌پذیری‌های شبکه، بهره‌برداری از آسیب‌پذیری‌های شبکه‌ و کشف رمزهای عبور را مورد بررسی قرار خواهیم داد. در پایان نیز نحوه استفاده از ابزارهای بررسی شده را در بستر مناسب Kali‌ و SamuraiSTFU بیان خواهیم کرد.lt;br/gt;lt;br/gt;
یادداشت :
81 ص.: مصور.
پروژه quot;طراحی آزمایشگاه ارزیابی امنیتی سامانه های کنترل صنعتیquot;.
پژوهشکده امنیت اطلاعات – گروه ارزیابی امنیتی شبکه و سامانه ها
شناسه : oai:vlib.itrc.ac.ir/9691
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/23
تاریخ تغییر رکورد : 1398/11/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.