×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارائه مدلي براي ساختار دهي تيمي در سازمانها
پدیدآورندگان : ابوالفضل شفائي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي ابزار و تكنيكهاي مديريت
خلاصه : در اين تحقيق متدولوژي سازماندهي تيمي بعنوان روشي نوين در اداره سازمانها معرفي شده است. آنچه اكنون دربيشتر سازمانها به عنوان سازماندهي و ساختار سازماني مورد توجه قرار مي گيرد، سازماندهي بر اساس وظيفه مي باشدكه پرسنل سازمانها خود را در چهار چوب وظايف محول شده موظف و پاسخگو مي دانند. در اين نوشتار مدلي ارائه ميشود كه در آن ابتداء ابعاد مختلف شخصيتي كاركنان مورد بررسي قرار گرفته و پس از شناخت كاركنان اهداف و وظايفسازمان مورد توجه قرار مي گيرد و در انتها نيز با در نظر گرفتن ويژگي هاي افراد و اهداف سازمان، اقدام به طراحي تيمهايي مي كند كه اين تيم ها اهداف و فرآيندهاي سازمان را مورد توجه قرار داده و در راستاي تحقق آنها قدم بر ميدارند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MANAGTOOLS02-MANAGTOOLS02_022.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/5/9
تاریخ تغییر رکورد : 1397/3/7
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.