×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نقش بهبود الگوي مصرف منابع در شركت مجتمع گاز پارس جنوبي
پدیدآورندگان : ركسانا فكري (پديدآور)
علي اكبر احمدي (پديدآور)
خسروي , بهزاد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : پنجمين كنفرانس بين المللي مديريت استراتژيك
خلاصه : نحوه بكارگيري منابع در يك سازماني به عنوان يكي از عوامل بسيار موثر بر عملكرد آن مي باشد با افزايش محيط رقابتي و نيز پيچيده تر شدن ساختار سازماني و افزايش شديد تغييرات محيطي اين اهميت بيشتر نمايان شده است برهمين اساس تكنيكهاي مختلف مهندسي و مديريتي جهته استفاده موثر از منابع در حوزه هاي مختلف سازمانها معرفي و بكارگرفته شده است دراين تحقيق نيز به صورت كلان و به كمك نظريه سيستمها الگويي ارائه مي گردد كه در آن نقل و انتقال صحيح منابع بين بخصهاي مختلف سازمان و تاثير ان بر قابليتهاي سازمان مورد بررسيقرار مي گيرد جهت ارائه اين الگو از تكنيك معماري سازماني و مدل ديناميك سيستمها بهره گرفته شدها ست همچنين نقش اين الگو جهت اجرا در شركت مجتمع گاز پارس جنوبي مورد بررسي قرارگرفته است در واقع هدف ايجاد چارچوبي است كه شركت مجتمع گاز پارس جنوبي بتواند ازمنابع در دسترس جهت بالا بردن قابليتها و رسيدن به اهداف خود استفاده نمايد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICSM05-ICSM05_033.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/7/26
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.