×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نقش فرهنگ در پيشبر اهداف استراتژيك سازمانها
پدیدآورندگان : سميه اسدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت با رويكرد علوم پژوهشي نوين
خلاصه : دراين مقاله نقش فرهنگ در پيشبرد اهداف استراتژيك سازمانها موردبررسي قرارگرفته است. استراتژي نوع خاص از راه و روش دستيابي به اهداف است كه بايد شرايط خاص را داشته باشد. يعني در ارتباط با چگونگي دستيابي به اهداف بلند مدت وحياتي سازمان كه در محيط رقابتي قرار دارد بحث مي نمايد كه در اين رابطه حركت از وضعيت موجود به وضعيت جديد قابل طرح است. استراتژي يك واحد كاري مانند سازمان برنامه اي است كه خطوط راهنماي رفتار كاري واحد را در سطح وسيعي نشان مي دهد. براي يك سازمان اين برنامه شامل انتخاب خدمات و مشتريهاي سازمان، اهداف اصلي كه توسط اين برنامه بايد به آنها رسيد و سياست هاي تهيه و تخصيص منابع براي رسيدن به اهداف اصلي است. اكنون مشخص شده است كه مبناي هرنوع توسعه،توسعه فرهنگي است؛ازاين رو،سازمانها بايددرراستاي رسيدن به توسعه همه جانبه،سعي درتغييرنگرش خويش به مباحث فرهنگي داشته باشند.چراكه مبناي توسعه حقيقي وپايدارتوسعه فرهنگي است. بنابراين،لازم است تادرارتقاي سطح فرهنگ كوشا بوده وتلاش مضاعف به كاربسته شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-FINMGT04-FINMGT04_039.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/11/5
تاریخ تغییر رکورد : 1395/11/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.