×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي اثر بخشي دوره هاي آموزشي ضمن خدمت بر رضايت شغلي مشاوران اموزش و پرورش شهرستان راميان درسال تحصيلي‭89-90‬
پدیدآورندگان : مليحه باي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

توصیفگر : مشاور
رضايت شغلي
‭counsuler‬
اثر بخشي
ضمن خدمت
وضعیت نشر : علامه طباطبايي ، ، ‭۱۳۸۹-۱۳۹۰‬
مشخصات فیزیکی : ‮‭۹۰‬ص.‬
خلاصه : جامعه آماری این پژوهش، شامل تمام مشاوران آموزش و پرورش شهرستان رامیان که در سال‭89 - 90‬بعنوان مشاور مشغول فعالیت بودند می باشد که تعداد آنها‭30‬ نفر بود،از بین آنان‭20‬ نفر از مشاوران که نمره پایین پس از اجرای پرسشنامه رضایت شغلی دانت کسب کرده بودند انتخاب گردیده سپس بصورت تصادفی در دو گروه آزمایش و کنترل جایگزین شدند.ابزار این پژوهش پرسشنامه رضایت شغلی دانت بود که در دو مرحله پیش آزمون و پس آزمون بر روی آنان اجرا گردید .داده های این پژوهش، با بهره گیری از آمار استنباطی و با استفاده از تحلیل آماری کوواریانس، بررسی و مقایسه میانگین ها، تفاوت معناداری مشاهده گردید،مقدار‭F‬ بدست آمده‭5/132.06‬برای تفاوت بین گروهها با درجه آزادی‭1‬ و‭17‬در سطح‭plt;..‬ معنادار می باشد.یعنی می توان با اطمینان گفت :رضایت شغلی مشاورانی که دوره های آموزشی ضمن خدمت را در سال‭89 - 90‬گذرانده اند، نسبت به مشاورانی که این دوره ها را نگذارانده اند ، بیشتر است که به لحاظ آماری این تفاوت معنادار می باشد.
یادداشت :
/ملیحه بای
؛استاد راهنما: عبداله شفیع آبادی
؛استاد مشاور: رضا خاکپور
کتابنامه
شناسه : 74538
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/30
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.