×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اعتماد به نفس
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : سعيد نوين ، ، ۱۳۸۹
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی کوتاه: در 8 بخش این کتاب اطلاعات پزشکی و بهداشتی مفیدی به زبانی ساده به همراه توصیه های سلامتی ارائه شده است. این اطلاعات راجع به پوست و بیماری ها و روشهای شادابی پوست، آفتاب سوختگی، راه حلهایی برای طراوت و زیبایی پوست، زیبایی چشم، زیبایی لب، دهان و دندان، زیبایی دست و پا، زیبایی و سلامت سینه ها، بوی بد بدن، استحمام، بیماری های پوستی، زگیل، نیش حشرات، چاقی و لاغری و ماسک های طبیعی و مصنوعی می باشد. روشهایی برای درمان جوش جوانی و رژیم های مختلف چاقی و لاغری بیان گردیده است.
یادداشت :
/ کبری عاشقی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 784711
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.