×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارتباط بين سلامت روان و كيفيت زندگي درخانواده دانشجويان
پدیدآورندگان : محمد محمدي پور (پديدآور)
ندا ذخيره داري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين همايش ملي روانشناسي-روانشناسي خانواده
خلاصه : هدف پژوهش حاضربررسي رابطه بين سلامت رون و كيفيت زندگي دانشجويان رشته مشاوره دانشگاه ازاداسلامي قوچان درنيمسال 90-91 و خانواده هاي آنها مي باشد كه به همين منظور بصورت تصادفي باتوجه به حجم جامعه و با استفاده ازجدول مورگان 43 خانواده به عنوان نمونه انتخاب و ازمونهاي QOL و GHQ برروي آنها اجرا و با استفاده ازروش اماري ضريب همبستگي پيرسون همبستگي بين تك تك خرده ازمونها محاسبه كه نتايج زير به دست امد بين تمامي خرده عاملهاي سلامت روان با كيفيت زندگي ارتباط معناداراماري وجود دارد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCPSY02-NCPSY02_009.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/2/22
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/6
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.