×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اصول و مهارتهاي نگارش مقالات علمي-پژوهشي
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : ملورين ، ، ۱۳۹۵
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : زندگی غربی ها برپایه ی خرد و زیرکی و زندگی شرقی ها برمبنای عشق استوار است. اگر این دو(عقل و عشق) با هم دریک جا جمع شوند، جهانی کامل و متفاوت به وجود می آورند. اکنون ادعای کتاب حاضر این است که اگر عشق و اخلاق با هم درنظرگرفته شوند، دنیایی دلپذیر و بی درد می آفرینند. دنیایی که دانش عشق با دانایی اخلاق پدید می آورند، تهی ازبیداد و سرشار از همیاری و همدلی و همدردی خواهد بود. ما همدیگر را آزار می دهیم؛ زیرا از ارزش وجودی خویش بی خبریم و نمی دانیم هریک ازما رایحه ای از روح الهی درخود دارد. عشق، آدمی را ازخودخواهی می رهاند و اخلاق، او را به دیگر خواهی می رساند. چون ازخود برهیم، به سرزمین آزادی پای می نهیم؛ و چون دیگران را پاس بداریم، ازآزار و بدبینی دست برمی داریم.
یادداشت :
/ مریم تنباکویی، احمد عزتی پرور
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 788706
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.