×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [محمدتقي حسام محمودي نژاد]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۴۱برگ، ۳پاکت تمبر
فهرست مطالب : نامه محمد تقی حسام محمودی نژاد ،دانشجوی دانشگاه تهران، راجع به ابتلاء خود به بیماری قلبی و تقاضای مساعدت مالی برادر درمان نموده و نامه ابراهیم حکیمی به شهرداری تهران در این خصوص/ نامه وزیر فرهنگ به سنا، راجع به مساعدت با بانو بهمین آمیزی دانشجوی مقیم سوئیس برای استفاده از دولتی تا آخر خرداد ۱۳۳۳/ نامه غلام حسین تبریزی راجع به نیاز به ده عدد سیمان برای تعمیر اساسی حمام و آب انبار قریه اوین و نامه رئیس سنا به رئیس شرکت مصالح ساختمانی در این خصوص/ نامه سید علی دانش پژوه ، راجع به شکایت از دادگستری تهران مبنی بر تعلل درصدد اجرائیه برای علی اکبر وحدت/ نامه مدیر روزنامه روح آزادی به حکیمی ، راجع به تقاضای پرداخت قبض آبونمان/ نامه شرکت سهامی هواپیمایی ایران به سنا، راجع به تقاضای پرداخت بهای بلیط مسافرت ابراهیم حکیمی به بوشهر/ نامه جامعه صنفی فارغ التحصیلان و دانشسراهای ایران، راجع به انتخاب محمد حسام به عنوان دبیرجامعه مزبور
شناسه : 805937
تاریخ ایجاد رکورد : 1289/2/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.