×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تدوين مدل اتصال متقابل با توجه به سياستها و ضوابط و مقررات موجود
پدیدآورندگان : اعظم السادات مرتضوي كهنگي (پديدآور)
الهام رأفتي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب راهنما
چاپ
صاحب محتوا :

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات

توصیفگر : مدل مبتني بر زمان
اتصال متقابل
مدل مبتني بر ظرفيت
نوع شبكه
تبادل داده
اشتراك گذاري
اپراتور
نقاط اتصال
تسهيم منابع
وضعیت نشر : تهران : مركز تحقيقات مخابرات ايران ، 1389
خلاصه : در این گزارش روش انجام پژوهش جهت استخراج مدل اتصال متقابل شبکه‌ها با توجه به فعالیتهای انجام شده آورده شده است. سپس مفاهیم و اصول اتصال متقابل تشریح شده است و دلایل نیاز به برقراری اتصال متقابل و رویکردهای آن ذکر شده است. lt;br/gt;نتایج بررسی‌ها و مطالعات انجام گرفته در سایر کشورها تحلیل شده و از دیدگاه اتصال متقابل، استخراج مدل این کشورها توضیح داده شده است. سپس چارچوب کلی مدل ذکر شده و به توصیف ساختاری و کارکردی مدل پیشنهادی پرداخته شده است. در توصیف ساختاری، وجه ساختاری مدل از لحاظ نحوه اتصال برمبنای نوع شبکه‌ها معرفی شده و همچنین ارتباط بین شبکه‌ها ازلحاظ نحوه اتصال نیز بررسی شده است. در توصیف کارکردی، نحوه تبادل داده در مدل اتصال متقابل پیشنهادی تشریح شده است و سپس با توجه به شرایط ایران و نحوه پیاده‌سازی شدن شبکه‌ها و وضعیت اپراتورهای فعال در شبکه‌های مخابراتی،‌ پیاده‌سازی مدل در کشور امکان سنجی شده است. نهایتا کارکرد شبکه‌های موجود براساس مدل و همچنین مزایا و معایب بکارگیری آن توضیح داده شد. lt;br/gt;
یادداشت :
84 ص.: مصور.
پروژه quot;تدوین ضوابط و مقررات اتصال متقابل بین اپراتورهای مخابراتیquot;.
شناسه : oai:vlib.itrc.ac.ir/12341
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/6/9
تاریخ تغییر رکورد : 1398/6/9
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.