×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مطالعه گونه هاي در حال انقراض منطقه پيرمحمد نورآباد
پدیدآورندگان : مريم منصوري (پديدآور)
محمد مهدي دهشيري (پديدآور)
محمد مهرنيا (پديدآور)
نادر آزادبخت (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : كنفرانس ملي مخاطرات محيط زيست زاگرس
خلاصه : منطقه پير محمد نورآباد در جنوب شهرستان نورآباد واقع شده است. اين بررسي با اهداف جمع آوري و تعيين گونه هاي بومزاد (Endogenic)منطقه انجام شد. گياهان منطقه با روش مرسوم ردهبندي گياهي از فروردين تا مرداد 1392 در فصول رويشي جمع آوري شدند. اين بررسي نشان داد در منطقه مورد مطالعه 44 درصد نمونه ها جديد و براي استان لرستان گزارش نشده اند.بر اساس نتايج اين پژوهش تنها 2/7 درصد نمونه هاي مورد بررسي از نورآباد گزارش شده اند و بقيه نمونه ها براي شهرستان دلفان (نورآباد) گزارش نشده و جديد هستند و تمام نمونه ها براي منطقه مورد مطالعه جديد هستند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CEZ01-CEZ01_116.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/3/18
تاریخ تغییر رکورد : 1396/6/11
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.