×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آموزش خردسالان (مهر ماه)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : لك لك
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : کتاب آموزش مهارت های شنیداری، دیداری، نوشتاری (پیش دبستان)، تالیف لیلا عظیمی، راهنمای کودکانی است که در مقطع پیش دبستانی، نیازمند کسب مهارت هایی هستند که حواس پنج گانه آن ها را تقویت می کند. این کتاب یار قابل اعتماد مربیان برای نگاهی تازه و متفاوت به چشم ها و گوش ها و دست های نوآموزان پیش دبستانی است. در کتاب آموزش مهارت های شنیداری، دیداری، نوشتاری (پیش دبستان) به سه حواس بینایی، شنوایی و لامسه توجه شده است. حواسی که در مسیر یادگیری و خواندن و نوشتن کودکان در دوره دبستان بسیار مهم و تعیین کننده اند. اطلاعات بینایی و شنوایی ورودی اصلی شبکه های خاص مغزی هستند که نیاز دارند در حافظه ذخیره شوند تا در مراحل زمانی مختلف با اتفاق های جدید مقایسه شوند و در نتیجه ادراک شوند. بدون ادراک و شناخت دیداری اطلاعات ذخیره شده تنها مجموعه ای هستند از انواع رویدادها و صحنه ها که توانایی به یا دآوردن آن ها را نخواهیم داشت.
یادداشت :
/ لیلا عظیمی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 788556
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.