×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: Effect of period and damping of structure on the maximum damping energy of the structures
پدیدآورندگان : حامد فخريه (پديدآور)
رضا كرمي محمدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس بين المللي مقاوم سازي
خلاصه : از انجا كه كشور ايران تاحدود زيادي برروي كمربند زلزله قرارگرفته است بنا و ساختمان هاي اين كشور دربسياري ازمواقع و درطي زمانهاي مختلف زيرتكان هاي شديد زلزله روزگار سپري كرده است بنابراين انديشه براي طراحي مناسب ساختمان ها دربرابر زلزله يكي ازمباحث بسيارمهم درمناطق زلزله خيز ايران مي باشد انرژي ميرايي سازه ازشاخصهاي مهم خرابي يك سازه مي باشد رفتارسازه ها درزلزله تابعي ازمشخصات سازه درزلزله خواهد بود دراين مقاله سعي شده است تا درارتباط با اهميت انرژي ميرايي سازه و تاثير آن ازپريود سازه و همچنين ميرايي سازه به تحقيق و بررسي بپردازيم براين اساس مي توان براي كاهش پاسخ هاي سازه و لذا كاهش خسارت سازه اي ناشي اززلزله با استفاده ازنتايج اين تحقيق تدابير مناسبتري انديشيد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICCT04-ICCT04_080.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/5/7
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/29
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.