×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آيين‌نامه قانون اصلاحات ارضي
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۸۶ برگ، ۲ پاكت، ۱۸۴ برگ برگزيده
خلاصه : ۲۱ نسخه از نامه اسدالله علم نخست‌وزير و اسماعيل رياحي وزير كشاورزي به مجلس سنا در خصوص موارد الحاقي به قانون اصلاحات ارضي به همراه ۳ نسخه از نامه حسنعلي منصور نخست‌وزير و اسماعيل رياحي وزير كشاورزي به مجلس شوراي ملي در خصوص تنظيم آيين‌نامه اصلاحات ارضي و گزارش رئيس كميسيون خاص مجلس سنا هوشنگ امير احمدي و رئيس كميسيون خاص مجلس شوراي ملي پرويز بهبودي (نماينده ميانه) به عبدالله رياضي رئيس مجلس شوراي ملي در خصوص اصلاح و تصويب لايحه مربوط به آيين‌نامه اصلاحات ارضي كشور در كميسيون خاص مشترك مجلسين و نامه جعفر شريف امامي رئيس مجلس سنا به حسنعلي منصور در خصوص تصويب لايحه مزبور در مجلس سنا همچنين نامه هوشنگ اميراحمدي رئيس كميسيون خاص مشترك مجلسين به عبدالله رياضي رئيس مجلس شوراي ملي در خصوص عملكرد كميسيون مذكور و متن آيين‌نامه اصلاحات ارضي مصوب كميسيون خاص مشترك مجلسين
شناسه : 1090468
تاریخ ایجاد رکورد : 1293/6/18
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.